Станом на 19.08.2019 адвокатам виплачено 6 588 695,39 грн. Кредиторська заборгованість 1 106 214,25 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

   

МІНІСТЕРСТВОМ ЮСТИЦІЇ ПРЕЗЕНТОВАНО КАРТУ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

Директоратом з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності розроблено Карту загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», яка містить інформацію про мережі партнерських організацій, що спільно з Міністерством юстиції та Координаційним центром з надання правової допомоги беруть участь у реалізації проекту:

  • Мережа хабів громадянського суспільства – проект Програми розвитку ООН « Громадянське суспільство для розвитку демократії та прав людини в Україні», спрямований на підвищення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства в Україні задля посилення їхнього впливу на процеси реформ у сферах демократизації та прав людини, а також на розбудову інклюзивного, демократичного врядування на основі прав людини через посилення їхньої спроможності, кращу координацію дій та мережеву співпрацю. Проект впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
  • Мережа правового розвитку – коаліція громадських організацій, які розвивають територіальні громади через надання безоплатної правової допомоги. На сьогоднішній день спілка об’єднує 23 організації у 14 регіонах України. Ці організації, на базі яких створені офіси Мережі, надають населенню базову інформацію з правових питань, активно співпрацюють з місцевим самоврядуванням для розв’язання індивідуальних проблем та для захисту суспільних інтересів, впроваджують альтернативні способи вирішення конфліктів, розвивають громади та лідерство.
  • Асоціація юридичних клінік – громадське об’єднання, діяльність якого спрямована на розвиток юридичної клінічної освіти та розбудову мережі юридичних клінік. Місією Асоціації юридичних клінік України є забезпечення функціонування якісних юридичних клінік в системі вищої юридичної освіти України. Юридичний клінічний рух забезпечує системну підготовку юристів, готових до практичної професійної діяльності, тим самим сприяючи утвердженню в українському суспільстві верховенства права, доступу до правосуддя та підвищення рівня правової культури.
  • IREX – мережа бібліотек у громадах по всій території України в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні». Проект ПУЛЬС направлений на посилення спроможності громад, надання можливостей для їхнього формування та подальшого стабільного розвитку. Робота IREX в цьому проекті спрямована на інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації.

Провайдери безоплатної правової допомоги та громадські організації відіграють важливу роль у реалізації проекту.

Завдяки залученню системи безоплатної правової допомоги ми реалізуємо повний цикл “знання [прав] – дія – захист”, адже в більшості випадків саме знання своїх прав та розуміння, до кого слід звернутися аби вирішити правову проблему, безпосередньо впливає на результат.

Ми простежуємо весь рух за маршрутом “особа дізналась про права” – “особа звернулась за консультацією” – “особа отримала правову допомогу” – “право відновлено/захищено”.

Об’єднання зусиль усіх провайдерів правової допомоги шляхом мережування правопросвітницької діяльності та доступу до безоплатної правової допомоги передбачає:

  • використання потенціалу провайдерів правової допомоги
  • посилення правової спроможності територіальних громад
  • формування зворотнього зв’язку
  • визначення правових потреб населення
  • налагодження комунікації між провайдерами безоплатної правової допомоги та кінцевими споживачами.

Переконані, що спільними зусиллями ми зможемо досягти кінцевої мети – більше громадян України знають і захищають свої права!

Карта проекту

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1012061
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
82
808
2368
1003598
16758
23630
1012061

Ваш IP: 108.162.245.83
Время: 2019-08-21 03:58:17
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua