Увага! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області змінив адресу. Тепер ми знаходимось за адресою: вул. 5-та Слобідська, 125 (ріг вул. Скороходова). Станом на 01.01.2019 адвокатам виплачено 10 970 259,18 грн.


   

Кожен має право на доступну безоплатну правову допомогу

Усім притаманно помилятися, адже ніхто не ідеальний. Але часто незначні помилки на початку – згодом переростають у злочини. І причин такому правовому регресу особистості достатньо: в одного совість поступилася самовпевненості, в іншого гору над здоровим глуздом взяла жадібність, образа, заздрість, гнів або усі разом, а когось змусили обставини. Цей перелік можна продовжувати і продовжувати. Але скоєне залишається скоєним, а значить – покарання не уникнути.

Опиняючись за гратами, людина додає собі низку проблем правового характеру і на свободі, яку вони полишили, теж не все так добре й райдужно – кредити, невирішені питання соціального і матеріального характеру тощо. От і знаходяться вони, мов між молотом і ковадлом.

Тим не менш, не дивлячись на те, що свого часу засуджена особа звернула з правильного шляху, вона має право на допомогу, особливо на правову. Так, у рамках угоди про співпрацю, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Олексій Костенко спільно з адвокатом Віталієм Соколіком провів прийом засуджених у дистанційному пункті доступу до безоплатної правової допомоги на базі Арбузинської виправної колонії №83.

2

До дистанційного пункту звернулося 5 осіб, засуджених до покарання у виді позбавлення волі. Їм було надано консультації та роз’яснення з таких питань: порядок застосування Закону України «Про амністію»; умовно-дострокове звільнення від відбування покарання; порядок оскарження незаконно нарахованої пені та інших нарахувань за кредитним договором; отримання групи інвалідності.

Засудженим також роз’яснили порядок доступу до безоплатної вторинної правової допомоги та механізм її надання.

3

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

1pracia

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
   
   
834230
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
537
687
3454
826080
10845
22958
834230

Ваш IP: 162.158.79.222
Время: 2019-01-16 18:33:32
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua