Станом на 25.03.2019 адвокатам виплачено 1 328 709,88 грн. Кредиторська заборгованність відсутня.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Кожен має право на доступну безоплатну правову допомогу

Усім притаманно помилятися, адже ніхто не ідеальний. Але часто незначні помилки на початку – згодом переростають у злочини. І причин такому правовому регресу особистості достатньо: в одного совість поступилася самовпевненості, в іншого гору над здоровим глуздом взяла жадібність, образа, заздрість, гнів або усі разом, а когось змусили обставини. Цей перелік можна продовжувати і продовжувати. Але скоєне залишається скоєним, а значить – покарання не уникнути.

Опиняючись за гратами, людина додає собі низку проблем правового характеру і на свободі, яку вони полишили, теж не все так добре й райдужно – кредити, невирішені питання соціального і матеріального характеру тощо. От і знаходяться вони, мов між молотом і ковадлом.

Тим не менш, не дивлячись на те, що свого часу засуджена особа звернула з правильного шляху, вона має право на допомогу, особливо на правову. Так, у рамках угоди про співпрацю, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Олексій Костенко спільно з адвокатом Віталієм Соколіком провів прийом засуджених у дистанційному пункті доступу до безоплатної правової допомоги на базі Арбузинської виправної колонії №83.

2

До дистанційного пункту звернулося 5 осіб, засуджених до покарання у виді позбавлення волі. Їм було надано консультації та роз’яснення з таких питань: порядок застосування Закону України «Про амністію»; умовно-дострокове звільнення від відбування покарання; порядок оскарження незаконно нарахованої пені та інших нарахувань за кредитним договором; отримання групи інвалідності.

Засудженим також роз’яснили порядок доступу до безоплатної вторинної правової допомоги та механізм її надання.

3

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

banner Lawyer

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   
894985
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
439
970
2263
886536
24343
23522
894985

Ваш IP: 162.158.74.232
Время: 2019-03-26 12:22:43
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua