Станом на 19.08.2019 адвокатам виплачено 6 588 695,39 грн. Кредиторська заборгованість 1 106 214,25 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Допомога особам, які постраждали від домашнього насильства: нові можливості та успішні практики

Директор Регіонального центру Наталія Гнатуша спільно з керівником мобільної бригади соціально-психологічної допомоги №51 соціальним працівником Анною Любченко в ефірі Українського Радіо: Миколаїв розповіли про надання правової та психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статті мають право на безоплатну вторинну правову допомогу: захист, складення документів процесуального характеру, здійснення представництва інтересів особи в судах, органах державної влади та місцевого самоврядування.

Проте досить часто особа, яка потерпає від домашнього насильства знаходиться у стані розпачу - вона не знає, куди їй звертатися за допомогою, де шукати підтримки. Жінки, які зазнають фізичних чи психологічних знущань від своїх партнерів, дуже вразливі. І часто не мають, до кого звернутися. Загострюється питання вирішення ситуації для себе і для дітей, що робити далі. Найчастіше жінка просто не має ані розуміння як, ані сил щось змінити у власному житті.

У таких випадках, в першу чергу, необхідна спеціалізована допомога професіоналів: кваліфікованих соціальних працівників та психологів.

2

Саме для цього в Україні, в тому числі і Миколаївській області, створені мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, у складі якої працюють 2 соціальні працівника та психолог.

Наразі в області функціонують 3 мобільні бригади. Одна бригада діє на території Баштанського, Березанського, Вітовського, Снігурівського районів, друга бригада на території м. Миколаєва, третя бригада охопить Первомайськ, Первомайський та Арбузинський райони.

Мобільні бригади надають соціальні послуги шляхом проведення консультації за допомогою телефонного зв’язку, виїзду у спеціально організованому транспорті до місця проживання (перебування) постраждалих осіб, у приміщенні пункту стаціонарного прийому.

Виїзди можуть бути заплановані або екстрені. Екстрені виклики - коли надходить сигнал і бригада вирушає на допомогу за вказаною адресою. Такий сигнал вони можуть отримати від поліції чи соціальних служб. А може подзвонити і сама жінка, яка зазнала домашнього насильства і знає про існування мобільної бригади.

Центри та бюро правової допомоги постійно взаємодіють з мобільними бригадами області.

Так, нещодавно, працівники мобільної бригади направили до Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги жінку – жительку м. Миколаєва, яка потребувала правової допомоги. За результатами надання безоплатної вторинної правової допомоги суд задовольнив заяву жінки щодо видачі обмежувального припису, заборонивши чоловікові-кривднику протягом шести місяців перебувати за місцем проживання постраждалої, переслідувати її, в будь-який спосіб спілкуватися, вести листування, телефонні переговори або контактувати з жінкою через інші засоби зв’язку особисто і через третіх осіб.

Для отримання правової допомоги необхідно звертатися до найближчої точки доступу до безоплатної правової допомоги, місцезнаходження та контактний телефон можна дізнатися за номером телефону контакт-центу системи правової допомоги 0800 213 103 (цілодобово та безкоштовно).

Для отримання психологічної допомоги з 8.00 до 21.00 з понеділка по п’ятницю – за номерами 095 80 71 802, 063 45 62 359.

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1016513
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
508
681
1189
1009693
21210
23630
1016513

Ваш IP: 172.68.65.205
Время: 2019-08-26 13:30:48
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua