Станом на 19.08.2019 адвокатам виплачено 6 588 695,39 грн. Кредиторська заборгованість 1 106 214,25 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

Для участі у другому етапі конкурсу «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад» рекомендовано 81 проект

 81 ініціатива, спрямована на розвиток системи БПД, отримала шанс бути підтриманою донорами.

Після перевірки поданих концепцій проектів на відповідність вимогам конкурсу з «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад», 224 концепції проектів були передані на розгляд конкурсної комісії. Зокрема, 31 концепція надійшла від представників мережі Центрів правової інформації та консультацій, 19 концепцій – від громадських організацій адвокатів.

81 концепція проекту була схвалена конкурсною комісією до подальшої участі у конкурсі, другий етап якого передбачає заповнення аплікаційної форми та розробку детального бюджету проекту. Учасникам конкурсу, чиї концепції були попередньо схвалені комісією, були розіслані відповідні повідомлення та запрошення до участі у другому етапі, який триватиме до 2 грудня 2015 року (включно).

Схвалення концепції проекту не означає, що буде прийнято позитивне рішення щодо фінансування проекту на фінальному етапі конкурсу. Остаточні результати конкурсу будуть оприлюднені після 16 грудня 2015 року.

Серед ключових цільових аудиторій проектів: учасники АТО, внутрішньо переміщені особи, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, пенсіонери/люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями, національні меншини, жителі віддалених сільських громад, представники національних меншин тощо.

cae1467227687c449efcca874760f452

Grant ok

Нагадаємо, конкурс проектів з «Інтеграції первинної і вторинної безоплатної правової допомоги на рівні територіальних громад» проводить Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади, спільно з Програмною ініціативою «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження». 

ДОВІДКОВО

Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні» – проект міжнародної технічної допомоги, розрахований на п’ять років (2014-2018). Проект фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги.

Проект має на меті покращення рівного доступу до правосуддя для населення України (особливо представників вразливих верств) шляхом підтримки впровадження системи безоплатної правової допомоги та підвищення рівня обізнаності населення щодо прав на отримання безоплатної правової допомоги.

Веб-сайт проекту: http://qala.org.ua/index.php/ua/

"Права людини та правосуддя" - програмна ініціатива Міжнародного фонду "Відродження", що має на меті запобігати порушенням прав людини, сприяти впровадженню в Україні ефективного антидискримінаційного законодавства та практики, сприяти доступу малозабезпечених і вразливих груп до правосуддя та правової допомоги.

Веб-сайт Міжнародного фонду "Відродження": http://www.irf.ua/

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1016439
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
434
681
1115
1009693
21136
23630
1016439

Ваш IP: 172.69.63.24
Время: 2019-08-26 12:43:12
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua