Станом на 15.10.2019 адвокатам виплачено 9 634 225,30 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

19 квітня 2016 року в апараті Державної пенітенціарної служби України розпочалась науково-практична конференція «Теоретичні та практичні питання стану дотримання прав уразливих категорій засуджених та звільнених».

conference-room В рамках реалізації проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні» 19-20 квітня 2016 року на базі апарату ДПтС України проходить науково-практична конференція «Теоретичні та практичні питання стану дотримання прав уразливих категорій засуджених та звільнених». Захід проводиться за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Миколаївську область представляють заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Віктор Сандул та заступник голови спостережної комісії Миколаївської обласної державної адміністрації Тетяна Добридник.

 

На початку заходу до учасників конференції з вітальною промовою звернувся перший заступник Голови ДПтС України полковник внутрішньої служби Лейковський Петро Валерійович. Він подякував присутнім представникам різних міністерств і відомств, громадських організацій, а також науковцям і практикам за участь у вирішенні соціально важливих питань щодо надання допомоги засудженим уразливих категорій та, зокрема, зазначив, що такий захід є послідовним і важливим кроком в контексті запланованого реформування Служби.

Директор департаменту взаємодії з органами влади Міністерства юстиції України Козловська Наталія Анатоліївна подякувала представникам проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні» за розробки та ініціативи, що, за її словами, сприяють подальшому баченню шляхів реформування ДПтС України.

Представники різних міністерств та відомств також висловили свою позитивну позицію щодо проведення зазначеної конференції й окреслили основні досягнення у співпраці з органами та установами ДПтС України.

Від імені науковців виступив ректор Академії Державної пенітенціарної служби Тогочинський Олексій Михайлович. Він поінформував учасників конференції про основні вектори підготовки курсантів та студентів очолюваного ним навчального закладу, в тому числі специфіку навчання офіцерів для служби пробації.

В свою чергу, менеджер зазначеного вище проекту Алла Мукшименко зазначила, що всі присутні є партнерами у реалізації важливих питань надання соціальних послуг засудженим та звільненим з місць позбавлення волі особам. Відповідно, усі зауваження та пропозиції, озвучені в рамках конференції будуть узагальнені, а напрацьовані пропозиції щодо змін до чинного законодавства будуть передані представникам комітетів Верховної Ради України для подальшого їх опрацювання.

В рамках заходу заплановано розгляд та обговорення проміжних результатів проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих категорій засуджених», а також презентація проекту нової редакції Концепції соціальної адаптації осіб, які відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк та Плану заходів з її реалізації.

 

Більш детально про цей захід: http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/830113

Фото:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.973692936042273.1073742290.244378535640387&;type=3

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1070574
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
825
768
7538
1054584
20039
29018
1070574

Ваш IP: 172.69.68.186
Время: 2019-10-19 23:21:36
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua