Станом на 15.10.2019 адвокатам виплачено 9 634 225,30 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

Разом з партнерами захищаємо права внутрішньо переміщених осіб

Деталі

Zahid VPO 1У Миколаєві в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області, за підтримки громадської організації «Десяте квітня», відбувся воркшоп «Відновлення судового та виконавчого провадження ВПО».

Детальніше...

У Миколаєві відбулася регіональна пресконференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості»

Деталі

Press-konf 1

У Миколаєві відбулася регіональна пресконференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду. Початком дискусії стала перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулася 10-12 вересня за участі експертів та представників систем безоплатної правової допомоги з різних країн.

Детальніше...

Мобільний консультаційний пункт БПД працював у Миколаєві

Деталі

Mob punkt konsul 1Командою фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області спільно з параюристами та партнерами з Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області для мешканців та гостей м. Миколаєва забезпечили роботу мобільного консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги на центральній вулиці міста.

Детальніше...

«Правовий калейдоскоп БПД» для наймолодших

Деталі

Malunki kazka 1За ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області у дитячому містечку "Казка" м. Миколаїв відбувся «Правовий калейдоскоп БПД».

Детальніше...

У Миколаєві відбулася XІ Міжнародна науково-практична конференція «Становлення та розвиток правової держави: проблеми теорії і практики»

Деталі

Konferencia v NKI 1В Національному університеті кораблебудування імені Адмірала Макарова пройшла XІ Міжнародна науково-практична конференція "Становлення та розвиток правової держави: проблеми теорії та практики", в якій взяли участь науковці з Китаю, Білорусії, Грузії, Греції та більшості регіонів України.

Детальніше...

Про безоплатну правову допомогу - для учнів Миколаївщини

Деталі

bpd zogh 1Чи важливо розповідати школярам про їх права? Існує думка, що дітям, в першу чергу, краще знати свої обов´язки, ніж права. Але варто розуміти, що діти, які не мають уявлення про правову культуру та правову освіту, через кілька років стануть дорослими, які не лише не усвідомлюють власних прав, але і порушують права інших людей.

Детальніше...

У Миколаєві розпочався правовий марафон для школярів

Деталі

f«Підвищуємо правову культуру вже змалечку!» Під таким гаслом для учнів навчальних закладів м. Миколаєва та області фахівці системи безоплатної правової допомоги Миколаївщини спільно з партнерами провели тематичні уроки "Я МАЮ ПРАВО!".

 

Детальніше...

«Вернісаж прав для дітей» відбувся у Миколаєві

Деталі

firКомандою фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області спільно з параюристами та представниками Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та шкільними офіцерами поліції провели на базі культурно-ігрового комплексу "Дитяче містечко "Казка"" вернісаж прав для дітей.

Детальніше...

У Миколаєві обговорили результати програми відновного правосуддя для неповнолітніх

Деталі

krygliy stil 1За ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  у Миколаївській області в приміщенні Прокуратури Миколаївської області відбулося чергове засідання робочої групи щодо реалізації пілотного проекту "Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину" в Миколаївській області.

Детальніше...

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

chesnaplatijka baner

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1070982
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
370
863
370
1063036
20447
29018
1070982

Ваш IP: 162.158.79.102
Время: 2019-10-20 09:38:05
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua