Станом на 09.12.2019 адвокатам виплачено 12 459 072,04 грн. Кредиторська заборгованість 80 372,95 грн.


   

Керівники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з усієї України обговорили пріоритети розвитку системи БПД

Деталі

1Директори Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Миколаївської області взяли участь у підсумковій стратегічній сесії керівного складу системи БПД.

Детальніше...

Продовжуємо відкритий діалог зі студентами

Деталі

1Як побудована система безоплатної правової допомоги та яку роль у захисті прав людини відіграють громадські організації. Про це йшлося під час зустрічі очільниці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталії Гнатуші та керівниці Всеукраїнської благодійної організації "Ініціатива заради життя" Вікторії Лапшиної зі студентами Коледжу Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

Детальніше...

Правничий хаб для параюристів системи безоплатної правової допомоги продовжує свою роботу у Миколаєві

Деталі

1Про нюанси роботи юриста в сфері адміністративного права та практичні аспекти виконання судових рішень говорили учасники безкоштовного навчального курсу "Правничий хаб для параюристів системи БПД Миколаївщини", що вчергове відбувся за ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області.

Детальніше...

У Миколаєві відбувся «Відкритий діалог системи БПД зі студентами»

Деталі

1Директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталія Гнатуша разом із сімейною радницею Миколаєва Катериною Мутьєвою у форматі відкритого діалогу зустрілися зі студентами Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

В Миколаєві працюватимуть мобільні бригади допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей.

Деталі

SLV 9121Про механізми та алгоритми роботи говорили сьогодні під час презентації пілотного проєкту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні». Мета - виявлення та надання соціально-психологічної допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.

Детальніше...

Миколаїв та ще п'ять регіонів стануть стартовими майданчиками для впровадження відновного правосуддя в Україні

Деталі

1Відповідний проєкт, що реалізується ГО «Інститут миру та порозуміння» у партнерстві з Верховним Судом, за підтримки Фонду демократії Організації Об'єднаних Націй презентували сьогодні на базі Миколаївського апеляційного суду.

Детальніше...

У Миколаєві з параюристами системи БПД говорили про захист прав споживачів

Деталі

1Вам дістався неякісний товар або послуга, ошукали в Інтернеті або ви хочете замінити покупку на іншу? Ситуацій, в яких доводиться відстоювати свої права дуже багато, однак знання закону допоможе вийти переможцем із кожної.

Детальніше...

У Миколаєві громадськості презентували роботу системи безоплатної правової допомоги

Деталі

1Довіра та партнерство, прозорість та підзвітність - одні з фундаментальних цінностей системи безоплатної правової допомоги, на яких базується гарна традиція публічно презентувати результати роботи системи безоплатної правової допомоги Миколаївщини.

Детальніше...

Продовжуємо розвиток спільноти параюристів системи БПД Миколаївщини

Деталі

1За ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області відбувся черговий етап навчань у рамках «Правничого хабу для параюристів системи БПД Миколаївщини».

Детальніше...

Разом з партнерами захищаємо права внутрішньо переміщених осіб

Деталі

Zahid VPO 1У Миколаєві в приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області, за підтримки громадської організації «Десяте квітня», відбувся воркшоп «Відновлення судового та виконавчого провадження ВПО».

Детальніше...

   

Sub

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

logodagest

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1119810
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
490
638
1128
1114004
5806
29944
1119810

Ваш IP: 162.158.159.9
Время: 2019-12-09 15:27:00
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua