Станом на 13.01.2020 адвокатам виплачено 14 513 754,48 грн. Кредиторська заборгованість відсутня.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   
January 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Європейські стандарти застосування кримінально-процесуального законодавства обговорювали в Миколаєві

Деталі

1 «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів» – навчальний семінар на таку тему відбувся на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної безоплатної правової допомоги у Миколаївській області. Спікеркою заходу виступила адвокатка Катерина Сидорчук, серед учасників – адвокати, які надають безоплатну правову допомогу.

Детальніше...

Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги на Миколаївщині

Деталі

1Натхненно та насичено 10 грудня пройшов на Миколаївщині Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги, приурочений до Дня прав людини. Саме в цей день Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році було прийнято Загальну декларацію прав людини.  

Детальніше...

Керівники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з усієї України обговорили пріоритети розвитку системи БПД

Деталі

1Директори Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Миколаївської області взяли участь у підсумковій стратегічній сесії керівного складу системи БПД.

Детальніше...

Продовжуємо відкритий діалог зі студентами

Деталі

1Як побудована система безоплатної правової допомоги та яку роль у захисті прав людини відіграють громадські організації. Про це йшлося під час зустрічі очільниці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталії Гнатуші та керівниці Всеукраїнської благодійної організації "Ініціатива заради життя" Вікторії Лапшиної зі студентами Коледжу Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

Детальніше...

Правничий хаб для параюристів системи безоплатної правової допомоги продовжує свою роботу у Миколаєві

Деталі

1Про нюанси роботи юриста в сфері адміністративного права та практичні аспекти виконання судових рішень говорили учасники безкоштовного навчального курсу "Правничий хаб для параюристів системи БПД Миколаївщини", що вчергове відбувся за ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області.

Детальніше...

У Миколаєві відбувся «Відкритий діалог системи БПД зі студентами»

Деталі

1Директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталія Гнатуша разом із сімейною радницею Миколаєва Катериною Мутьєвою у форматі відкритого діалогу зустрілися зі студентами Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія».

Детальніше...

В Миколаєві працюватимуть мобільні бригади допомоги учасникам бойових дій та членам їх сімей.

Деталі

SLV 9121Про механізми та алгоритми роботи говорили сьогодні під час презентації пілотного проєкту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні». Мета - виявлення та надання соціально-психологічної допомоги учасникам АТО/ООС та членам їх сімей.

Детальніше...

Миколаїв та ще п'ять регіонів стануть стартовими майданчиками для впровадження відновного правосуддя в Україні

Деталі

1Відповідний проєкт, що реалізується ГО «Інститут миру та порозуміння» у партнерстві з Верховним Судом, за підтримки Фонду демократії Організації Об'єднаних Націй презентували сьогодні на базі Миколаївського апеляційного суду.

Детальніше...

У Миколаєві з параюристами системи БПД говорили про захист прав споживачів

Деталі

1Вам дістався неякісний товар або послуга, ошукали в Інтернеті або ви хочете замінити покупку на іншу? Ситуацій, в яких доводиться відстоювати свої права дуже багато, однак знання закону допоможе вийти переможцем із кожної.

Детальніше...

У Миколаєві громадськості презентували роботу системи безоплатної правової допомоги

Деталі

1Довіра та партнерство, прозорість та підзвітність - одні з фундаментальних цінностей системи безоплатної правової допомоги, на яких базується гарна традиція публічно презентувати результати роботи системи безоплатної правової допомоги Миколаївщини.

Детальніше...

   

Sub

   

DNA 219x116

   

logo

   

ban prac

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

logodagest

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   

1pracia

   
1158226
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
118
575
3180
1149266
17570
26652
1158226

Ваш IP: 141.101.77.57
Время: 2020-01-24 05:02:09
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua