Станом на 15.04.2019 адвокатам виплачено 1 346 206,28 грн. Кредиторська заборгованність 1 297 947,71 грн.


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   

wikilegalaid

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі

   

У Миколаєві обговорили питання захисту прав жінок вразливих категорій

Директор Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Наталія Гнатуша у якості спікерки взяла участь у панельній дискусії «Доступ до правосуддя для вразливих груп жінок: як об’єднати зусилля заради подолання бар’єрів та кращого захисту прав» в рамках заходу ЮрФем OpenSpace Миколаїв, організованого Асоціацією жінок-юристок України "ЮрФем", за підтримки Українського Жіночого Фонду. 

Детальніше...

«Школа правової освіти» відбулася у Миколаєві

В затишному залі Центральної бібліотеки імені М.Л. Кропивницького м. Миколаїв пройшов молодіжний правопросвітницький проект «Школа правової освіти». Даний проект, створений Регіональним центром з надання БВПД у Миколаївській області у співпраці із студентом-параюристом Артемом Кривцовим, зайняв друге місце за результатами конкурсу проектів та програм, на виконання міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 рр., яким надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів від Миколаївської міської ради.

Детальніше...

Про права дітей розповіли наставникам та прийомним батькам

У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області за підтримки громадської організації «Світанок мрій» відбулася «Open discussion з наставниками та прийомними батьками».

Детальніше...

Разом з ювенальними прокурорами представники системи БПД взяли участь у інтерактивному навчанні з питань відновного правосуддя

Директор Регіонального центру Наталія Гнатуша разом з адвокатами-медіаторами Іриною Вдовиченко та Наталією Степіною взяли участь у навчанні, організованому Прокуратурою Миколаївської області для ювенальних прокурорів місцевих прокуратур у формі лекції-диспуту на тему: «Практичні аспекти реалізації Програми відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину».

Детальніше...

Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД

Удосконалення системи надання БПД, що відбувається сьогодні, вимагає підвищення вимог до етичної поведінки її працівників. Це посилить довіру людей до системи надання БПД. Наказом КЦ від 29 березня 2019 року № 40 затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

   

logodagest

   

DNA 219x116

   

logo

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   

ATO 1 345

   

shesterni

   

ATO

   
912851
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
644
886
3916
903990
13561
28663
912851

Ваш IP: 162.158.89.218
Время: 2019-04-19 12:10:53
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua