Увага! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області змінив адресу. Тепер ми знаходимось за адресою: вул. 5-та Слобідська, 125 (ріг вул. Скороходова). Станом на 10.12.2018 адвокатам виплачено 9 475 562,61 грн. Кредиторська заборгованість 416 498,99


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокат системи безоплатної вторинної правової допомоги допоміг 89- річному жителю Казанківського району Миколаївської області домогтися успіху у довготривалій тяганині з отримання статусу особи, яка постраждала від нацистських переслідувань

17 травня 2016 року до Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся 89-річний житель Казанківського району Миколаївської області, ветеран, учасник війни, з питанням отримання статусу особи, яка постраждала від нацистських переслідувань.

Надання правової допомоги було доручено адвокатові Миколі Ляшенку. Провівши зустріч з клієнтом та вивчивши матеріали справи, 29 червня 2016 року адвокатом підготовлено до Казанківського районного суду Миколаївської області позов до Департаменту праці та соціального захисту населення в Миколаївській області, Управління соціального захисту населення Казанківської районної державної адміністрації в Миколаївській області, в якому позивач просив визнати неправомірною бездіяльність управління соціального захисту населення Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області з розгляду його звернень щодо надання йому статусу особи, яка постраждала від нацистських переслідувань; визнати неправомірною бездіяльність Департаменту соціального захисту населення в Миколаївській області з розгляду його скарги на бездіяльність Управління соціального захисту населення Казанківської районної державної адміністрації в Миколаївській області.

Ухвалою  Казанківського районного суду Миколаївської області від 01 липня 2016 року позов залишено без розгляду.

Адвокатом підготовлено апеляційну скаргу до Одеського апеляційного адміністративного суду, ухвалою якого від 10 серпня 2016 року ухвала  Казанківського районного суду Миколаївської області про залишення позову без розгляду скасована, а справа направлена до суду першої інстанції для продовження розляду.

Проте Казанківський районний суд Миколаївської області своєю постановою від 25 жовтня 2016 року у задоволенні позову відмовив.

Не погоджуючись зі вказаною постановою, адвокатом підготовлено апеляційну скаргу, в якій позивач вважає постанову  Казанківського районного суду Миколаївської області прийнятою з порушенням норм процесуального та матеріального права та просить її скасувати та прийняти нову, якою задовольнити повністю позовні вимоги.

Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 18 листопада 2016 року справа призначена до розгляду у порядку письмового провадження.

Розглянувши всі доводи сторін та вивчивши всі матеріали справи, Одеський апеляційний адміністративний суд дійшов висновку, що архівна довідка управління Служби Безпеки України у Миколаївській області, яку надав позивач, є підставою, в розумінні п. 2 Порядку виготовлення та видачі посвідчень, листів, талонів на право одержання пільгових проїзних документів (квитків) жертвам нацистських переслідувань, для розгляду питання про видачу відповідного посвідчення.

Відповідно, доводи апеляційної скарги позивача про порушення судом першої інстанції під час розгляду справи положень ст.5, ст. 6, ст. 6-1 Закону України «Про жертви нацистських переслідувань» та норм ст. 159 Кодексу адміністративного судочинства України щодо повноти та об’єктивності розгляду справи спростовують висновки Казанківського районного суду Миколаївської області, оскільки при розгляді справи суд першої інстанції не повно з’ясував дійсні обставини справи, не дав належну оцінку наявним у справі доказам, а тому, постанова суду першої інстанції ухвалена без дотримання норм матеріального права.

14 грудня 2016 року Одеський апеляційний адміністративний суд апеляційну скаргу задовольнив, а саме:

- скасував постанову Казанківського районного суду Миколаївської області, якою було відмовлено у задоволенні позову;

- визнано дії управління соціального захисту населення Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області з розгляду звернень позивача щодо визначення йому статусу особи, яка постраждала від нацистських переслідувань протиправними щодо відмови позивачу у видачі посвідчення «Про жертви нацистських переслідувань»;

- зобов’язав  управління соціального захисту населення Казанківської районної державної адміністрації Миколаївської області розглянути питання щодо видачі позивачу посвідчення «Про жертви нацистських переслідувань».

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

1pracia

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
811230
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
846
781
4121
801657
10803
21556
811230

Ваш IP: 54.234.228.78
Время: 2018-12-13 16:26:43
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua