Станом на 23.04.2018, адвокатам виплачені кошти у сумі 1 312 486,15 грн. Кредиторська заборгованність 339 263,49 грн.
   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   
April 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Успішні справи співробітників відділу представництва

 

        

1) До Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД за допомогою звернулася громадянка З. з питанням щодо визнання договору купівлі-продажу квартири дійсним. В 1996 році клієнтка придбала квартиру, уклавши договір купівлі-продажу на товарній біржі. Зазначений договір, всупереч вимогам законодавства нотаріально посвідчений не був. В даний час у клієнтки виникла необхідність розпорядитися належним їй майном, однак вона позбавлена можливості це зробити, оскільки при укладенні договору було порушено вимоги законодавства і він вважається недійсним.

З метою складання позову та здійснення представництва інтересів З. в суді Центром було призначено спеціаліста відділу представництва Анастасію Васеньову, що діяла згідно наказу № 1402-0000025 від 16.02.2017.

Представником центра було складено і направлено до Корабельного районного суду м. Миколаєва позовну заяву про визнання договору купівлі-продажу дійсним.

Відповідно ст. 47 Цивільного кодексу України (в редакції 1963 року) якщо одна з сторін повністю або частково виконала угоду, що потребує нотаріального посвідчення, а друга сторона ухиляється від нотаріального оформлення угоди, суд вправі за вимогою сторони, яка виконала угоду, визнати угоду дійсною.

Завдяки правильно обраній правовій позиції та грамотно складеній позовній заяві представника центру 31.05.2017 Корабельний районний суд м. Миколаєва задовольнив позовні вимоги клієнтки і визнав договір купівлі-продажу квартири дійсним.

Зазначене рішення надасть клієнтці можливість розпорядитися належним їй майном.

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянка З. відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

2) Головний спеціаліст  відділу представництва Анастасія Васеньова на підставі наказу Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД  від 23.02.2017 № 1402-0000028 представляла інтереси громадянки Я., що  звернулась до Центру за допомогою у вирішенні питання щодо стягнення аліментів з батька її дитини.

Припинивши спільне проживання з батьком своєї доньки ще до її народження, клієнтка Я. самостійно виховує та утримає дитину. Участі в  вихованні дитини батько взагалі не приймає, а матеріальну допомогу надає в розмірі і строки, що визначає на свій розсуд. Єдиним доходом клієнтки є державна допомога, що виплачується при народженні дитини, розмір якої складає 860 гривень на місяць. Така ситуація є неприпустимою, оскільки порушуються права дитини на рівень життя, достатній для її фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного і соціального розвитку.

Відповідно до ч.1 ст.8 Закону України «Про охорону дитинства» батьки або особи, які їх замінюють, несуть відповідальність за створення умов, необхідних для всебічного розвитку дитини, відповідно до законів України.

 Згідно з нормами Сімейного кодексу України  батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.  А відповідно до ст. 84 Сімейного кодексу України дружина, з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка – батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

Представником центра було складено і направлено до Ленінського районного суду м. Миколаєва позовні заяви про стягнення аліментів на утримання дитини та утримання дружини. Рішеннями суду від 28 квітня  2017 року вищевказані позови було задоволено і стягнуто з відповідача аліменти на утримання дитини в розмірі 1/4 частини від усіх видів заробітку та на утримання дружини в розмірі 1/6 частини від усіх видів заробітку до досягнення дитиною 3-річного віку.

Зазначені рішення нададуть можливість Я. можливість більш-менш гідно утримувати та виховувати дитину.

Клієнтка звернулася до Центру за направленням з з органу державної влади.

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянка Я. відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

3) Начальник відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Пазурчик представляла інтереси громадянина О. на підставі наказу № 49 від 02.03.2017. Громадянин О. звернувся до Центру для того, щоб йому допомогли стягнути заборгованість по нарахованій але не виплаченій заробітній платі. Роботодавець не виплачував заробітну плату громадянину О. протягом 26 місяців.

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянин О.  відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

Завдяки вдало обраній правовій позиції працівника Центру, Центральний районний суд м. Миколаєва видав судовий наказ із зобов’язанням стягнути на користь громадянина О. в повному обсязі заборгованість по заробітній платі, а також стягнути з відповідача судовий збір.

4) Начальник відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Пазурчик представляла інтереси громадянки Ж. на підставі доручення № 014-0100549 від 04.01.2017.

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянка Ж. відноситься до  інвалідів, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.

Громадянка Ж. звернулась до Центру за допомогою звільнити її від заборгованості, яка утворилась на особовому рахунку по обслуговуванню квартири. У позові, складеному Вікторією Пазурчик та у заяві про уточнення позовних вимог зазначалось, що клієнтка Центру вчасно та справно сплачувала рахунки за обслуговування квартири. Відповідач не надав жодних доказів на вимогу підтвердити наявність боргу. Також свого часу відповідач не звернувся до суду за відновленням порушених прав, таким чином вийшли строки позовної давності. Позовні вимоги клієнтки Центральний районний суд м. Миколаєва задовольнив у повному обсязі.

5) Начальник відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Пазурчик представляла інтереси громадянки О. на підставі доручення № 014-0100515 від 14.12.2016

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянка О.  відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

            Громадянка О. звернулась до Центру за допомогою у позбавленні батьківських прав свого колишнього чоловіка. Шлюбні стосунки клієнтки з відповідачем було припинено задовго до народження нею дитини. Але так як на той момент вона офіційно перебувала у шлюбі, то і дитина була записана на на той момент колишнього чоловіка. У позові Пазурчик В.Д. зазначає, що відповідач не піклується про дитину взагалі, не дбає про її фізичний та моральний розвиток, матеріально не підтримую, а так відповідно до законодавства України може бути позбавлений батьківських прав. Так як відповідно до юрисдикції розгляду подібних справ, вони розглядаються за місцем проживання відповідача, Вікторія Пазурчик заявила клопотання про проведення судового засідання у режимі відео конференції. За результатами розгляду справи - Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької Області прийняв рішення на користь клієнтки.

        6) Начальник відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Пазурчик представляла інтереси громадянки Л. на підставі доручення № 014-0100517 від 15.12.2016

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянка Л. відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

Громадянка Л. 17.09.2014 відповідно до заочного рішення Центрального районного суду м. Миколаєва  сплатила грошові кошти у відділенні банку, квитанцію після сплати вона не перевірила. Як виявилось після двох років гроші помилково були надіслані на рахунок Центрального районного суду, як сплата за судовий збір. Завдяки вдало спрямованим запитам до відповідних організацій Пазурчик В.Д., суд виніс подання на повернення коштів помилково або надміру зарахованих до бюджету.

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
619034
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
564
781
1345
611360
20313
34678
619034

Ваш IP: 35.184.116.66
Время: 2018-04-23 21:48:43
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua