Станом на 01.01.2018, адвокатам виплачені кошти у сумі 6 071 898,25 грн.
   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа Анастасії Васеньової

Суть справи

Задоволення позовних вимог

Опис фабули, хід справи та результат

 

До Другого Миколаївського місцевого центру з надання БВПД звернулася громадянка К., яка проживає в гуртожитку і має бажання приватизувати надану їй для проживання кімнату.

         Як пояснила клієнтка, ліжко-місце в кімнаті було виділено їй та ще одній людині. Проте вказана особа протягом останніх 5 років не проживає у даній кімнаті, однак залишається зареєстрованою у ній.  За цієї обставини громодянка К. не має можливості приватизувати на себе зазначену кімнату.

         Бажаючі самостійно вирішити зазначене питання клієнтка неодноразово зверталася до міської ради за допомогою у вирішенні зазначеного питання, але отримала лише одні обіцянки про допомогу.

         Для надання клієнтці вторинної правової допомоги наказом директора центру було призначено начальника відділу представництва Анастасію Васеньову.

         Зробивши відповідні запити, відповідді на які підтверджували факт непроживання  співмешканки в кімнаті, отримавші інші необхідні документи, фахівцем центру було складено і направлено до Корабельного районного суду м. Миколаєва позовну заяву про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

         Згідно з нормами Житлового кодексу Української РСР при тимчасовій відсутності наймача або членів його сім'ї за ними зберігається жиле приміщення протягом шести місяців. 

         Завдяки правильно обраній правовій позиції та обгрунтованій  позовній заяві представника центру 18 серпня 2017 року Корабельним районним судом м. Миколаєва позовні вимоги було задоволено і визнано співмешканку по кімнаті такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
526346
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
1928
462
4148
515896
14662
25901
526346

Ваш IP: 54.227.104.40
Время: 2018-01-18 22:04:07
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua