Увага! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області змінив адресу. Тепер ми знаходмось за адресою: вул. 5-та Слобідська, 125 (ріг вул. Скороходова). Станом на 19.11.2018 адвокатам виплачено 8 949 926,36 грн. Кредиторська заборгованість 119 577,25


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа адвоката Вікторії Матвієнко

Суть справи

Виправдувальний вирок

Опис фабули, хід справи та результат

 

Адвокат Вікторія Матвієнко на підставі доручення, виданого Регіональним центром з надання БВПД у Миколаївській області від 10.05.2017 № 014-0001188, надавала правову допомогу підзахисному, який обвинувачувався у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст.187 (Розбій) КК України, санкція якого передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років із конфіскацією майна.

Підзахисний обвинувачувався у тому, що разом з іншим обвинуваченим, знаходячись біля асфальтного заводу, який розташований на околиці села Н., вирішили здійснити напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя та здоров'я особи. Шляхом вільного доступу останні, пройшовши до неогородженої території вказаного заводу, підійшли до сторожки, в якій на той час перебували потерпілі А. та Б., та діючи обопільно, почали наносити удари по обличчю, тулубу потерпілим, після чого,Є за допомогою мотузки і дроту зв'язали їх та залишили біля сторожки. Після чого, заволоділи алюмінієвою цистерною об'ємом 950 літрів, вартістю 5350 грн., напівпричепом до нього, вартістю 3302 грн., які належать потерпілому В. Приєднавши до вантажного автомобіля ЗІЛ, покинули місце скоєння злочину, розпорядившись викраденим майном на власний розсуд.

Не погоджуючись із пред’явленим обвинуваченням адвокат Вікторія Матвієнко звернулась до суду з клопотанням, в якому просила викликати та допитати в якості свідків громадянина Ж. та громадянина Ш., з урахуванням того, що останні допитувались на досудовому розслідуванні. Суд, задовольнивши клопотання, провів допит зазначених свідків, які показали, що її підзахисний в час здійснення злочину мав алібі.

Крім того, під час судового розгляду справи, захисник наголосила на тому, що матеріали провадження не містять даних про те, що з часу фактичного затримання підзахисного та на час проведення його впізнання, йому згідно ч.4 ст.208 КПК України були повідомлені підстави затримання та роз'яснені права, передбачені КПК України, які він міг реалізувати, в тому числі мати захисника, що є істотним порушенням прав і основоположних свобод особи.

На підтвердження винуватості підзахисного, стороною обвинувачення надано єдиний доказ присутності на місці злочину та вчинення саме підзахисним нападу на потерпілих А. і Б. - для дослідження протокол пред'явлення особи до впізнання за голосом, однак захисник звернула увагу суду, на те, що протокол пред'явлення особи до впізнання за голосом її підзахисного є недопустимим доказом, так як цей доказ був отриманий з порушенням порядку, передбаченого ст.228 КПК України та у зв'язку з істотним порушенням прав і свобод самого підзахисного, в тому числі і його права на захист.

Заслухавши доводи учасників судового засідання, 26.02.2018 Новобузький районний суд Миколаївської області визнав підзахисного адвоката Вікторії Матвієнко невинуватим та виправдав в пред’явленому обвинуваченні за ч.2 ст.187 КК України, оскільки не доведено, що кримінальне правопорушення було вчинено саме ним.

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

1pracia

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
792896
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
725
1041
2615
784318
14025
24038
792896

Ваш IP: 54.221.75.115
Время: 2018-11-20 17:49:12
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua