Станом на 01.01.2018, адвокатам виплачені кошти у сумі 6 071 898,25 грн.
   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа адвоката Бориса Кутового

Суть справи

Часткове позовних вимог

Опис фабули, хід справи та результат

До Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин К. стосовно складення документів процесуального характеру, представництва інтересів в суді стосовно визнання і забезпечення права ветерана війни – інваліда війни на безкоштовний проїзд в громадському транспорті. Громадяник К. пояснив, що водій перевізника, отримавши квиток на пільговий проїзд, буз зобов’язаний здійснити перевезення позивача до пункту призначення. Проте водій, незважаючи на наявність у позивача належного квитка на проїзд, додатково зобов’язав останнього сплатити проїзд та отримав від нього безпідставно плату за проїзд у розмірі 9 гривень.

Таким чином, відповідач порушив законне право позивача на безкоштовний проїзд та змусив нести додаткові фінансові витрати.

На підставі доручення центру від № 1402-0000049 від 26 лютого 2016 року інтереси громадянина К. представляв адвокат Борис Кутовий.

Адвокатом Борисом Кутовим підготовлено та подано до Снігурівського районного суду Миколаївської області позовну заяву про визнання дій по відмові в пільговому проїзді неправомірними та стягнення моральної шкоди. У позові містяться відповідні посилання на норму Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та наведено достатні обґрунтування та докази порушення водієм, що здійснював перевезення пасажирів, законних прав позивача. Зокрема згідно договору на організацію перевезення пасажирів транспортним засобом загального користування між перевізником та міською радою, сторони домовились здійснювати перевезення пасажирів в т.ч. пільгових категорій транспортом загального користування за розкладом руху автобусів, затверджених в установленому порядку. Перевізник зобов’язався забезпечити виконання водіями автобусів вимог законодавства з питань організації перевезення пасажирів, зокрема пільгових категорій транспортом загального користування.

Рішенням Снігурівського районного суду Миколаївської області від 19 липня 2016 року вирішено задовольнити позов частково, а саме стягнути з перевізника на користь позивача 9 гривень в рахунок відшкодування матеріальної шкоди та 551,20 грн. судового збору в дохід держави. В задоволенні позовних вимог в частині відшкодування моральної шкоди судом відмовлено. 

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
526346
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
1928
462
4148
515896
14662
25901
526346

Ваш IP: 54.227.104.40
Время: 2018-01-18 22:04:07
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua