Станом на 01.01.2018, адвокатам виплачені кошти у сумі 6 071 898,25 грн.
   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   
   

На сайті 86 гостей та відсутні користувачі

   

Успішна справа № 12 адвоката Петра Лукіянчина

Суть справи

Виправдувальний вирок злочину з посягання на життя

Опис фабули, хід справи та результат

Адвокат Петро Лукіянчин на підставі доручення виданого Регіональним центром від 11.08.2016 № 014-0001991 надавав допомогу клієнту, який не володів мовою, якою велось провадження та обвинувачувався у ічиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Відповідно до обвинувального акту підзахисний готуючись до вчинення злочину, з метою приховати в подальшому вбивство, в приблизний період часу з 20.00 год. по 20.30 год. перебуваючи в с. Нечаяне на АЗС придбав розпалювач для багаття після чого продовжив рух в напрямку м. Воснесенськ. Прибувши до м. Вознесенська, приблизно о 22.00 год. прибув до місця мешкання дружини де шляхом здавлення грудної клітини та живота вбив її, смерть наступила внаслідок механічної асфіксії. Після вчинення вбивства підзахисний, використовуючи автомобіль «Mitsubishi» вивіз труп дружини за місто та на узбіччі ґрунтової дороги  застосовуючи заготовлений заздалегідь розпалювач для багаття та зібраний хмиз, підпалив труп, після чого поїхав до м. Одеса.

Під час судового розгляду справи адвокат Петро Лукіянчин наголошував на тому, що стороною обвинувачення не доведено, що саме його підзахисний вчинив кримінальне правопорушення в якому останній обвинувачувався. Зокрема стороною обвинувачення не доведено часу вчинення злочину. Адвокат звертав увагу суду на висновок судово-медичної експертизи трупу № 203 де експерт вказував, що скоріш за все смерть дружини настала о 6.00 год. ранку. Разом із тим, відповідно до наданого протоколу тимчасового доступу до речей і документів ТОВ «Лайфселл» від 12.08.2016 вбачається, що підзахисний в момент найбільш ймовірного часу смерті дружини, зазначеного при розясненні висновку експертизи - на території Вознесенського району не перебував. Стороною обвинувачення не спростовувались показання підзахисного про його алібі.

Також, в обвинувальному акті зазначалось, що підзахисний застосовуючи заготовлений зазделегідь розпалювачь для багаття, підпалив труп, однак згідно експертного висновку № 851 встановлено, що в складі нашарувань на поверхні предоставлених на експертизу фрагментів обгорілої тканини, одягу та інше – нафтопродуктів та пально-мастильних матеріалів не виявлено.

Під час проведення огляду місця події жодних слідів підзахисного виявлено не було. Висновки молекулярно-генетичних експертиз не підтвердили наявності в піднігтьовому вмісті з пальців рук загиблої дружини наявності генетичних ознак підзахисного.

Також, адвокат звертав увагу суду на те, що стороною обвинувачення не перевірено інші версії вчинення злочину, всупереч вимогам ч.2 ст. 9 КПК України.

Заслухавши доводи учасників судового розгляду суд прийшов до висновку, що обставини зазначені в обвинувальному акті не відповідають зібраним по справі доказам. Тому, 09.03.2017 Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області своїм вироком визнав підзахисного невинуватим та на підставі п.2 ч. 1 ст. 373 КПК України виправдав через недоведеність вчинення ним кримінального правопорушення.

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
527180
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
161
547
4982
515896
15496
25901
527180

Ваш IP: 54.36.149.31
Время: 2018-01-20 13:05:46
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua