Станом на 19.03.2018, адвокатам виплачені кошти у сумі 459 336,51 грн. Кредиторська заборгованність 307 314,42 грн.
   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   
March 2018
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

Успішні справи співробітників відділу представництва

Начальник відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Пазурчик представляла інтереси громадянина І. на підставі доручення № 014-0100429 від 02.11.2016

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянин І. відноситься до  інвалідів, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.

Громадянин І. звернувся до Центру за допомогою в розірванні шлюбу. Працівник Центру склала позовну заяву в який зазначила, що клієнт Центру має діаметрально протилежні погляди на шлюб і на сім’ю та не в змозі знайти спільну мову з дружиною і підтримувати нормальну моральну атмосферу в сім’ї.

Беручи до уваги зазначені обставини Центральний районний суд м. Миколаєва видав судовий наказ від 01.06.2017, чим задовольнив вимоги позивача та розірвав шлюб з відповідачкою.

2)        Начальник відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Пазурчик представляла інтереси громадянки К. на підставі наказу № 109 від 21.04.2017

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянка К.  відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

            Громадянка К. звернулась до Центру за допомогою встановити новий графік у спілкуванні батька з дітьми. Відносно неї її колишнім чоловіком було подано позов про визначення порядку участі батька у вихованні дітей. Позивач зазначав, що клієнтка не дотримується порядку побачень батька з дітьми. Працівник Центру допомогла Катерині скласти заяву про заперечення позовних вимог. В ній зазначалось, що фактично за період окремого проживання позивач не надто активно приймав участь у вихованні дітей, а виконати його позовні вимоги ускладнюється тим, що відповідачка має новонароджену дитину від нового чоловіка, а також двоє дітей позивача мають щільний графік тренувань та підготовчі заняття до школи. До всього інвалідність позивача не дає йому повної змоги піклуватись дітьми під час зустрічей. Враховуючи вищезазначене позивач та відповідач уклали мирову угоду, в якій зазначили умови зустрічей батька з дітьми, які задовольняли б потреби дітей та не заважали їхньому здоровому та нормальному розвитку. (Центральний районний суд м. Миколаєва рішення від 29.05.2017).

 

        Начальник відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Пазурчик представляла інтереси громадянина О. Л. на підставі наказу № 014-0100043 від 01.03.2017

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянин О. відноситься до ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Громадянин О. звернувся до Центру за допомогою у складанні заперечення проти позовних вимог позову про стягнення аліментів на утримання дитини. Позивачка просила стягувати з відповідача по 1/5 % від всіх його доходів. Враховуючи те, що на вихованні Олександра знаходяться ще троє дітей, один з яких є інвалідом дитинства, він погодився виплачувати колишній дружині на утримання повнолітньої доньки у період поки вона є студенткою на денній формі навчання, 1/10 % від всіх його заробітків. Завдяки вдало обраній правовій позиції Вікторії Пазурчик Ленінський районний суд м. Миколаєва своїм рішенням від 31.05.2017 врахував доводи відповідача та призначив виплату 1/10 % щомісяця від всіх доходів відповідача на час навчання його дитини.

 

    Начальник відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Пазурчик представляла інтереси громадянки В. на підставі наказу № 98 від 24.04.2017

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянка В. відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

Громадянка В. звернулась до Центру за допомогою у розірванні шлюбу. Зі своїм чоловіком клієнтка Центру спільно не проживає та не веде спільного господарства. Хоча відповідач і заперечував проти розірвання шлюбу, але грамотно складена позовна заява Вікторії Пазурчик, в якій остання зазначила,що збереження шлюбу суперечитиме інтересам позивачки і що на сьогоднішній день цілком відсутні обставини, які б свідчили про можливість продовження стосунків, Центральний районний суд м. Миколаєва, своїм рішенням від 09.06.2017 задовольнив вимоги позивача про розірвання шлюбу.

 Головний спеціаліст  відділу представництва Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Анастасія Васеньова представляла інтереси громадянина П. на підставі наказу № 1402-0000053 від 29.03.2017., який  звернувся до Центру за допомогою у вирішенні питання щодо зняття з реєстрації осіб, зареєстрованих в його житловому будинку.

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянка В. відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

Зазначений будинок був отриманий ним від матері за договором дарування в 1990 році. На даний час П. вирішив розпорядитися належним йому будинком і продати його. Але при зверненні до сільської ради він довідався, що в належному йому будинку, окрім нього, зареєстровані також його колишні сусіди Н. та В. Згоди на їх реєстрацію ані клієнт, ані його померла мати ніколи не давали. Яким чином ці люди виявилися зареєстрованими в його будинку в сільській раді пояснити не змогли. Обставиною, що унеможливлювала розв'язання цього питання в досудовому порядку було те, що зазначені особи вже близько 20 років як  покинули село і більше в нього не поверталися. Місце їх знаходження клієнту не відомо.

Через вищезазначену проблему клієнт був позбавлений можливості здійснити своє право на розпорядження належним йому майном, тобто продати його.

Представником центу складено і направлено до Жовтневого районного суду Миколаївської області позовну заяву про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.

Згідно з нормами Житлового кодексу Української РСР визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням внаслідок  відсутності  цієї  особи понад встановлені строки, провадиться в судовому порядку.

До суду, серед інших документів були надані довідки з сільської ради, витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, акт про не проживання та інші докази.

Завдяки правильно обраній правовій позиції та грамотно складеній позовній заяві представника центру 06.07.2017 року Жовтневий районний суд Миколаївської області задовольнив позовні вимоги клієнта і визнав осіб Н. та В. таким, що втратили право користування жилим приміщенням. Зазначене рішення надасть клієнту можливість зняти їх з реєстраційного обліку та продати належний йому будинок.

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
590298
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
112
741
6536
574759
26242
25677
590298

Ваш IP: 54.224.28.203
Время: 2018-03-24 02:18:11
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua