Станом на 01.01.2018, адвокатам виплачені кошти у сумі 6 071 898,25 грн.
   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 33 гостей та відсутні користувачі

   

Успішні справи співробітників відділу представництва

Начальник відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Пазурчик представляла інтереси громадянки Ж. на підставі наказу № 75 від 28.03.2017

За суб’єктом права до якої відноситься громадянка Ж. – особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

Громадянка Ж. звернулась до Центру з проханням допомогти їй стягнути з чоловіка аліменти на утримання малолітнього сина.

Тому, після ознайомлення з матеріалами справи та набуттям чинності Закону України «про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів», Вікторія Пазурчик подала до суду заяву про уточнення позовних вимог.                       

Таким чином, 13.07.2017 Ленінський районний суд м. Миколаєва видав судовий наказ, яким стягнув з відповідача 1/4 частину від усіх видів його доходів для належного утримання дитини.

 

2) Начальник відділу представництва Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Анастасія Васеньова представляла інтереси громадянки К. на підставі наказу № 1402-0000059 від 10.04.2017, яка  звернулася до Центру за допомогою у вирішенні питання невідповідності анкетних даних зазначених в трудовій книжці дійсним даним заявниці.

За суб’єктом права до якої відноситься громадянка К. - інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.

В 2017 році при зверненні громадянки К. до Управління пенсійного фонду України з вимогою про переведення її з одного виду пенсії на іншій та відповідного перерахунку пенсії, їй було відмовлено з підстав невідповідності дати народження, зазначеної в трудовій книжці, реальній даті народження, зазначеній в паспорті громадянина України.

Самостійно вирішити зазначене питання громадянка К. не мала можливості також  через похилий вік і обмежену можливість пересування.

Представником центра було складено і направлено до Ленінського районного суду м. Миколаєва заяву про встановлення факту належності правовстановлюючого документу.

Відповідно до ст. 256 Цивільно-процесуального кодексу України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім’ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.

Завдяки кваліфіковано складеній заяві представника центру та наданим до суду доказам, 31.07.2017 Ленінський районний суд м. Миколаєва задовольнив вимоги клієнтки і встановив факт належності їй трудової книжки.

Зазначене рішення надасть клієнтці можливість здійснити переведення на інший вид пенсії і здійснити її перерахунок в більшу сторону.

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
526346
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
1928
462
4148
515896
14662
25901
526346

Ваш IP: 54.227.104.40
Время: 2018-01-18 22:04:07
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua