Увага! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області змінив адресу. Тепер ми знаходмось за адресою: вул. 5-та Слобідська, 125 (ріг вул. Скороходова). Станом на 19.11.2018 адвокатам виплачено 8 949 926,36 грн. Кредиторська заборгованість 119 577,25


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Успішні справи співробітників відділу представництва:

1) Начальник відділу представництва Першого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Вікторія Пазурчик представляла інтереси громадянина С. на підставі наказу № №174 від 19.07.2017, якого визнано потерпілим у кримінальному провадженні та за вироком суду, з винної особи повинно було бути стягнено на користь останнього, грошові кошти на відшкодування матеріальних та моральних збитків, але до сьогоднішнього дня постраждалий не отримував коштів від винної особи, притягнутої до кримінальної відповідальності.

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянин С. відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

Після опрацювання наявних матеріалів, фахівцем центру обрано вдалу правову позицію, за допомогою якої 16.04.2018 Центральний районний суд м. Миколаєва вирішив стягнути з відповідача грошові кошти з урахування відсотків річних та індексації у сумі 17571 грн. 83 коп.

2) Начальник відділу представництва Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД Анастасія Васеньова представляла інтереси громадянина Б. на підставі наказу № 1402-0000023 від 13.02.2018, який звернувся за правовою допомогою у визнанні його брата безвісно відсутнім. Останній зловживав алкогольними напоями, вів асоціальний спосіб життя, приятелював з безхатченками, не працював, проживав один і зник в 2015 році. Особисті речі і документи чоловіка залишилися вдома. З того часу відомостей про брата громадянин Б. не має, оперативно-розшукові заходи, що здійснювалися відділом поліції, результатів не дали.

За суб’єктом права на надання БВПД, громадянин Б. відноситься до осіб, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до закону для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення.

Фахівцем центру було зроблено відповідні запити до державної податкової інспекції, відділу державної реєстрації актів цивільного стану, державної прикордонної служби України, Управління Національної поліції в Миколаївській області для виключення можливості того, що зниклий громадянин помер, виїхав за межі України або ж відбуває покарання в місцях позбавлення волі. Після цього, було складено та подано до Ленінського районного суду м. Миколаєва заяву про визнання особи безвісно відсутньою.

Відповідно до ч. 1, 3ст. 43 ЦК України, фізична особа може бути визнана судом безвісно відсутньою, якщо протягом одного року в місці її постійного проживання немає відомостей про місце її перебування.

02.05.2018 Ленінським районним судом м. Миколаєва задоволено заяву та винесено рішення, за яким брата громадянина Б. визнано безвісно відсутнім.

Зазначене рішення надасть громадянину Б. можливість укласти з підприємствами- надавачами комунальних послуг договору реструктуризації боргів, що утворилися за місцем реєстрації зниклого, а його племінникам – отримати статус дітей-сиріт.

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

1pracia

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
792981
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
810
1041
2700
784318
14110
24038
792981

Ваш IP: 207.46.13.161
Время: 2018-11-20 18:21:40
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua