Увага! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області змінив адресу. Тепер ми знаходмось за адресою: вул. 5-та Слобідська, 125 (ріг вул. Скороходова). Станом на 15.10.2018 адвокатам виплачено 8 319 631,36 грн. Кредиторська заборгованість 119 566,23


   

МІНІСТЕРСТВОМ ЮСТИЦІЇ ПРЕЗЕНТОВАНО КАРТУ ПРОЕКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

Директоратом з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності розроблено Карту загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», яка містить інформацію про мережі партнерських організацій, що спільно з Міністерством юстиції та Координаційним центром з надання правової допомоги беруть участь у реалізації проекту:

  • Мережа хабів громадянського суспільства – проект Програми розвитку ООН « Громадянське суспільство для розвитку демократії та прав людини в Україні», спрямований на підвищення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства в Україні задля посилення їхнього впливу на процеси реформ у сферах демократизації та прав людини, а також на розбудову інклюзивного, демократичного врядування на основі прав людини через посилення їхньої спроможності, кращу координацію дій та мережеву співпрацю. Проект впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
  • Мережа правового розвитку – коаліція громадських організацій, які розвивають територіальні громади через надання безоплатної правової допомоги. На сьогоднішній день спілка об’єднує 23 організації у 14 регіонах України. Ці організації, на базі яких створені офіси Мережі, надають населенню базову інформацію з правових питань, активно співпрацюють з місцевим самоврядуванням для розв’язання індивідуальних проблем та для захисту суспільних інтересів, впроваджують альтернативні способи вирішення конфліктів, розвивають громади та лідерство.
  • Асоціація юридичних клінік – громадське об’єднання, діяльність якого спрямована на розвиток юридичної клінічної освіти та розбудову мережі юридичних клінік. Місією Асоціації юридичних клінік України є забезпечення функціонування якісних юридичних клінік в системі вищої юридичної освіти України. Юридичний клінічний рух забезпечує системну підготовку юристів, готових до практичної професійної діяльності, тим самим сприяючи утвердженню в українському суспільстві верховенства права, доступу до правосуддя та підвищення рівня правової культури.
  • IREX – мережа бібліотек у громадах по всій території України в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні». Проект ПУЛЬС направлений на посилення спроможності громад, надання можливостей для їхнього формування та подальшого стабільного розвитку. Робота IREX в цьому проекті спрямована на інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації.

Провайдери безоплатної правової допомоги та громадські організації відіграють важливу роль у реалізації проекту.

Завдяки залученню системи безоплатної правової допомоги ми реалізуємо повний цикл “знання [прав] – дія – захист”, адже в більшості випадків саме знання своїх прав та розуміння, до кого слід звернутися аби вирішити правову проблему, безпосередньо впливає на результат.

Ми простежуємо весь рух за маршрутом “особа дізналась про права” – “особа звернулась за консультацією” – “особа отримала правову допомогу” – “право відновлено/захищено”.

Об’єднання зусиль усіх провайдерів правової допомоги шляхом мережування правопросвітницької діяльності та доступу до безоплатної правової допомоги передбачає:

  • використання потенціалу провайдерів правової допомоги
  • посилення правової спроможності територіальних громад
  • формування зворотнього зв’язку
  • визначення правових потреб населення
  • налагодження комунікації між провайдерами безоплатної правової допомоги та кінцевими споживачами.

Переконані, що спільними зусиллями ми зможемо досягти кінцевої мети – більше громадян України знають і захищають свої права!

Карта проекту

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

1pracia

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
   
   
770182
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
889
797
4651
760029
15370
26909
770182

Ваш IP: 46.229.168.154
Время: 2018-10-19 22:55:33
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua