Увага! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області змінив адресу. Тепер ми знаходимось за адресою: вул. 5-та Слобідська, 125 (ріг вул. Скороходова). Станом на 10.12.2018 адвокатам виплачено 9 475 562,61 грн. Кредиторська заборгованість 416 498,99


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі

   

Координаційний центр оголошує відбір на посаду директора Регіонального центру у Миколаївській області

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує відбір на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області.

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги від 28 лютого 2018 року № 98-аг «Про проведення відбору претендентів на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області» відбір проводиться з 1-го березня по 13 квітня 2018 року.

Для участі у відборі претендент на посаду має заповнити заявку за посиланням:https://goo.gl/forms/LrEkMicvovD8bVni1 Заявки від претендентів приймаються до 19 березня 2018 року включно.

Невчасно надіслані заявки, або заявки заповнені не у відповідний спосіб розглядатися не будуть.

За результатами розгляду заповнених і надісланих заявок претендентів буде запрошено до скайп-інтерв’ю, які розпочнуться після 27 березня 2018 року. Відбір проводитиметься комісією, створеною Координаційним центром з надання правової допомоги.

Претендент на посаду повинен мати повну вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня (вища освіта за спеціальностями галузей знань «Управління та адміністрування», «Право» є перевагою), загальний трудовий стаж не менше 5 років, досвід роботи на керівних посадах не менше 3 років, а також вільно володіти державною мовою.

Із завданнями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області та повноваженнями директора можна ознайомитися на офіційному сайті Регіонального центру – http://mykolaiv.legalaid.gov.ua/ua/about

У свою чергу, Координаційний центр з надання правової допомоги висловлює подяку попередньому директору Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Валентину Чистому за самовіддану та сумлінну працю на займаній посаді. За час діяльності Валентину Олександровичу вдалося вдало організувати роботу та створити високоефективний колектив – справжню команду.

Нагадаємо, наприкінці лютого Валентин Чистий написав заяву на переведення його з 1 березня 2018 року на посаду заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області, за власним бажанням.

На період проведення відбору на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області до моменту призначення нового керівника, виконання обов’язків цього центру виконуватиме Віктор Сандул.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Порядок проведення відбору претендентів на посаду директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допоомги у Миколаївській області.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 486-71-15 або пишіть на ел-пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

1pracia

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
   
   
811119
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
735
781
4010
801657
10692
21556
811119

Ваш IP: 212.26.142.194
Время: 2018-12-13 15:21:51
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua