Увага! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області змінив адресу. Тепер ми знаходимось за адресою: вул. 5-та Слобідська, 125 (ріг вул. Скороходова). Станом на 10.12.2018 адвокатам виплачено 9 475 562,61 грн. Кредиторська заборгованість 416 498,99


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

День відкритих дверей – нові знання та можливості


Якщо перше уявлення про світ людина отримує ще будучи немовлям – через дотики, голоси рідних тощо, то повну соціалізацію вона проходить у студентські роки. Саме ці роки є найбільш значимими у житті кожного, адже дарують усе вперше – кохання, дружбу, самостійність, незалежність і вибір. Останній, власне, і дає своє бачення відповіді на питання «Ким бути у майбутньому?».

3

До своїх стін Регіональний центр з надання БВПД у Миколаївській області запросив на День відкритих дверей активну молодь, яка вже визначилась зі своїм «завтра», обравши фах юриста. Ініціативні студенти з коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» ознайомилися із особливостями роботи системи безоплатної правової допомоги, органів юстиції, офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Про усе це їм розповіли директор Регіонального центру Наталія Гнатуша, директори Першого і Другого місцевих центрів Олег Матвієнко та Олег Антонець відповідно, завідувач сектора з питань забезпечення діяльності уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини ГТУЮ у Миколаївській області Тетяна Шиян та регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області Світлана Перебийніс. Поділилися спікери з майбутніми колегами і власним досвідом, зазначивши, що вже сьогодні кожен зі студентів має можливість на практиці перевірити правильність свого вибору, а не чекати закінчення навчання.

2

5

6

Також хлопці та дівчата дізналися про актуальні правопросвітницькі проекти, зокрема ініціативу «Сімейні радники», яка нині набирає обертів у Миколаєві, познайомилися із сімейною радницею Катериною Мутьєвою.

4

Начальник відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області Євген Мороховець розповів про те як стати параюристом системи БПД. А Валентина Заінчковська та Артем Кривцов, як першопрохідці інституту параюристів на Миколаївщині, поділилися набутим досвідом та закликали присутніх долучатися до лав параюристів, адже дана ініціатива – це не просто поповнення багажу знань, а ще й цікаво проведений час, чудові враження та знайомства, спілкування та нові друзі.

7

8

Спільно зі студентами було обговорено подальший розвиток інституту параюристів у місті, визначено приорітетні напрямки співпраці та можливості креативного оновлення вказаної ініціативи.

9

10

Фіналом зустрічі стало спільне фото, море емоцій та планів на майбутнє!

11

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

1pracia

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
   
   
811230
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
846
781
4121
801657
10803
21556
811230

Ваш IP: 54.234.228.78
Время: 2018-12-13 16:26:43
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua