Увага! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області змінив адресу. Тепер ми знаходимось за адресою: вул. 5-та Слобідська, 125 (ріг вул. Скороходова). Станом на 10.12.2018 адвокатам виплачено 9 475 562,61 грн. Кредиторська заборгованість 416 498,99


   

logo openeurope

   

YMP fullsize distr

   
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

Корисне адвокатам: калькулятор, акти і т.д  

  Advocats

   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Систематизовано, актуально, вичерпно, а від тепер і доступно

Саме так було презентовано 13 грудня першу в Україні правничу Вікіпедію – платформу правових консультацій «WikiLegalAid» – представникам громадських організацій регіону, навчальних закладів, адвокатам, журналістам та громадськості на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області. Інформаційний ресурс WikiLegalAid можна знайти за посиланням wiki.legalaid.gov.ua.

Детальніше...

На захисті прав молоде покоління правозахисників Миколаєва


Правду говорять, що майбутнє належить молоді. Саме на їхніх плечах лежить вибір сьогодення, який стане основою у подальшій розбудові не лише одного регіону, а всієї держави, саме у їхніх руках горять справи, а в думках оживають ідеї, які згодом втілюватимуться у життя. Тому нині хлопці та дівчата нашого міста готуються до цього майбутнього, аби стати гідними того, щоб писати історію правової незалежної України. Трампліном же у цьому їм слугуватиме Школа молодого правозахисника, яка стартувала цими вихідними у Миколаєві.

Детальніше...

«Компенсація чи право на частку власності?» – у новому сюжеті телеконсультацій

Вийшов черговий сюжет телевізійної рубрики «Я маю право», спрямованої на висвітлення актуальних питань у галузі права в рамках передачі «Новий день», що виходить на телеканалі "Миколаїв".

Детальніше...

«Ти знаєш, що ти – людина. Ти знаєш про це чи ні?..»


Саме це риторичне запитання поставив видатний український поет Василь Симоненко своєму сучаснику і майбутнім поколінням понад півстоліття тому. Вкотре наголошуючи на відомій істині, що кожна людина, яка жила, живе і з’явиться на цей світ, – це унікальна, неповторна індивідуальність, непересічна особистість, яка має права і свободи. Основа ж захисту цих прав і свобод була закладена трішки раніше, ніж прозвучало запитання автора, а саме із прийняттям і проголошенням Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року у Парижі Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

Презентовано перший вебінар

Стартував вебінар на тему «Аліменти: нарахування, стягнення та відповідальність», ініційований Регіональним центром з надання БВПД у Миколаївській області. Даний вебінар є першим із запланованого циклу онлайн-консультацій.

Детальніше...

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

1pracia

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
   
   
811230
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
846
781
4121
801657
10803
21556
811230

Ваш IP: 54.234.228.78
Время: 2018-12-13 16:26:43
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua