Станом на 27.03.2017, адвокатам виплачені кошти у сумі 209. 829, 98 грн.
   

ЩО ТАКЕ "WORKSHOP" І З ЧИМ ЙОГО ЇДЯТЬ?

Workshop...Що це таке?
Основна відмінність воркшопу від майстер-класу - форма його проведення. Це захід, на якому учасники отримують знання самостійно. Дослівний переклад терміну - «робоча майстерня». Основні відмінності воркшопу від заходів іншого типу - висока інтенсивність групової взаємодії, активність і самостійність учасників, актуальний досвід й особисте переживання. Ведучий воркшопу допомагає учасникам визначити мету, завдання високопродуктивної майстерні, підбирає методи та прийоми для активного дослідження. 
Саме така майстерня відбулася в Баштанці 27 березня, де зібралися фахівці системи безоплатної правової допомоги, працівники Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області, представники місцевих ЗМІ, члени місцевих громадських об'єднань та просто активні громадяни Баштанщини.

Детальніше...

Знай свої права: Регіональний центр проводить інформаційну роботу для дітей, які потребують захисту

З метою підвищення правової свідомості дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають у складних життєвих обставинах, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, дітей-сиріт представники Регіонального центру з надання БВПД провели інформаційну роботу на території Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На сьогоднішній день в Україні стоїть гостра проблема «соціального сирітства». Тяжке матеріальне становище багатьох громадян, економічна криза, моральна деградація й воєнні дії призвели до збільшення кількості дітей, позбавлених батьківського піклування. Часто вони не користуються своїми правами, так як просто не знають їх. Це не дає їм можливості забезпечити себе житлом, захиститись від негативного впливу родичів, які відмовились від них або були позбавлені державного права на їх виховання та вирішити ряд інших проблем.

Детальніше...

Обмін досвідом між комунікатором та інтеграторами

 

Сьогодні, 29 березня 2017 року, відбулась зустріч по обміну досвідом між комунікатором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Оленою Постарніченко та інтеграторами місцевих центрів.

В ході зустрічі обговорювали нюанси правильного заповнення щомісячного медіа-звіту, вивчали аспекти створення нової медіа-карти Миколаївщини, уточнювали деталі щоквартальних звітів.

Детальніше...

В Баштанці відбувся воркшоп з громадської активності

На базі Баштанської центральної районної бібліотеки, 27 березня 2017 року, був проведений воркшоп з громадської активності, організатором якого виступив Другий миколаївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. У заході активну участь взяли заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віктор Сандул, керівництво Головного територіального управління юстиції та першого й другого місцевих центрів з надання БВПД.

Детальніше...

   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
   
   
315819
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
41
530
3183
307913
22337
19492
315819

Ваш IP: 52.3.105.23
Время: 2017-03-31 03:16:08
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua