Увага! Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області змінив адресу. Тепер ми знаходмось за адресою: вул. 5-та Слобідська, 125 (ріг вул. Скороходова). Станом на 15.10.2018 адвокатам виплачено 8 319 631,36 грн. Кредиторська заборгованість 119 566,23


   

Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні

У серпні місяці на території Миколаївської області стартував проект Світового банку та Європейського Союзу «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». До пілотних областей з реалізації проекту увійшли Львівська, Київська та Миколаївська області.

Під час прес-конференції щодо реалізації проекту Світового банку у Миколаївській області директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталія Гнатуша розповіла наступне:

Детальніше...

Успішна справа адвоката щодо відновлення родинного поховання

Завдяки професійним якостям Валентина Балабана, адвоката системи безоплатної правової допомоги, миколаївець отримав можливість відновити родинне поховання після наруги над могилою його матері.

До Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся мешканець м. Миколаєва з делікатним для його сім’ї питанням. Клієнт Центру розповів, що одного разу, коли він із дружиною прийшов на Миколаївське міське кладовище до місця родинного поховання, в яких похоронені бабуся позивача та мати, виявив, що могила матері знищена.

Детальніше...

Телепроект «Я МАЮ ПРАВО!» допоможе отримати відповіді на найбільш гострі правові проблеми

Українські громадяни отримали можливість підвищити свою правову обізнаність з найбільш гострих проблем завдяки серії випусків програми «Я МАЮ ПРАВО!», яка щосуботи транслюватиметься в ефірі 5 каналу о 16 год 10 хв.

Детальніше...

Бюро правової допомоги – провідник до правосуддя

На Миколаївщині відбулась прес-конференція фахівців системи безоплатної правової допомоги «Правова допомога поруч», присвячена другій річниці створення бюро правової допомоги в Україні.

Керівники центрів та бюро з надання БВПД прозвітували про дворічну роботу бюро правової допомоги.

Детальніше...

У Миколаєві відбулася робоча зустріч з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом

Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області в приміщенні Ради адвокатів Миколаївської області 30 серпня 2018 року проведено робочу зустріч з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом.

Детальніше...

Більше статей...

  1. У Миколаєві відбулось навчання фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Миколаївської області, а також адвокатів, які надають БВПД
  2. ВС/ККС: Поверховий огляд, як превентивний поліцейський захід, є здійсненням візуального огляду особи; він відрізняється від обшуку особи, який не може проводитися за відсутності відповідного протоколу (ВС/ККС,№ 51-386 км 18,08.02.18)
  3. Наявність різних історій хвороб потребує ретельної оцінки психічного стану засуджених, що впливає на обов’язковість участі адвоката у справі. Такий висновок зробив ВСУ в постанові №227/1084/15-к
  4. БВПД протягом року надаватиметься одному клієнту не більше 6 разів
  5. Розпочато реєстрацію адвокатів та юристів на навчання з підготовки тренерів у сфері земельних правовідносин
  6. Змінено повноваження центрів з надання БВПД
  7. ЩОДО ДІЇ ОСОБЛИВОГО ПЕРІОДУ
  8. Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills
  9. Перевага інтересів клієнта — не аргумент, якщо відсутні фактичні та правові підстави виконання його доручення
  10. Якісна безоплатна правова допомога – це не міф
   

x radio

   

DNA 219x116

   

logo

   

peremishcheni

   

banner Lawyer

   

career

   

poryadok ocin

   

fakt-koruptsiji

   

1pracia

   

mpk2-krest

   
   

ATO 1 345

   

lawer

   

ATO

   
   
   
771356
Сегодня
Вчера
На этой неделе
На прошлой неделе
В этом месяце
За прошлый месяц
За все дни
479
632
479
765531
16544
26909
771356

Ваш IP: 54.224.247.42
Время: 2018-10-21 17:49:42
   
© 2014 Миколаївський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua